آیا از جمله مشتریان ثابت قطعات و خدمات  هستید ؟؟
آیا مواد مصرفی و قطعات یدکی از جمله کالاهای پر مصرف برای شماست ؟؟
یا شاید علاقه به خرید تعداد بالاتر جهت رونق کسب و کار خود هستید ؟؟
مشتری که دارای تعداد خرید بالاتر و مبالغ خرید بالاتر نشان دهنده وفادار بودن یک مشتری است لذا این مشتری برای ساین کالا دارای ارزش بالاتری است .در ساین کالا به دلیل شفافیت و ایجاد فرصت مساوی برای همه
مشتریان از قیمتهای یکسانی برخوردار هستند .

بن خرید چیست 

بن خرید ساین کالا یک بن الکترونیکی بصورت یک کد است که پس از خرید در حساب شما عمل میشود در واقع پس از اولین خرید شما یک کد تخفیف بسته به ارزش کالای خریداری شده برای شما همراه کالا ارسال میشود این کد  در واقع تخفیفی برای خرید های بعدی شماست با این تفاوت که این کد دارای محدودیت زمانی است.
این بن خرید ماهیت ریالی نداشته و قابل خرید و فروش نیست و درواقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی شما.
بن خرید ساین کالا در واقع امتیازی است که به همه ی کاربران پس از اولین خرید اعطا میشود  ولی این مشتریان دائمی و با تعداد خرید بالا هستند که میتوانند از این تخفیف  بهترین استفاده را ببرند.
مثال عملی :
تصور کنید می خواهید کالایی به ارزش 2 میلیون تومان خریداری نمایید ، این کالادارای بن خرید به مبلغ 40 هزارتومان خواهد بود .
پس از خرید قطعی کدی برای شما ارسال می شود که معادل 40 هزارتومان ارزش دارد 
فرض کنید چند روز بعد قصد خریدی به مبلغ 500/00 هزار تومان را دارید در این خرید شما دارای 40 بن تخفیف به ارزش 40 هزارتومان هستید در واقع مبلغ این سفارش برای شما 460/000 تومان خواهد بود .
همچنین برای کالای جدید نیز 10 بن خرید دریافت خواهید کرد که در خرید بعدی شما قابل استفاده خواهد بود یعنی با خرید دوم از ساین کالا علاوه بر دریافت تخفیف اولین خرید در سفارش  فعلی کد تخفیفی برای سفارش بعدی نیز دریافت خواهید نمود .که در خرید آتی می توانید از این تخفیف بهره مند شوید.لذا توصیه می شود جهت خرید و دریافت تخفیف برنامه ریزی داشته باشید


 

دستگاه چاپ بنر ،قطعات دستگاه چاپ بنر ،دستگاه بنر